Szkoła Nazaretu 3.12.2022 r.

INFORMUJEMY, ŻE SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ I JAKUBEM KOŁODZIEJAMI W RAMACH SZKOŁY NAZARETU 3 GRUDNIA JEST ODWOŁANE.

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SPOTKANIE z Jackiem Pulikowskim już 29.01.2023 r.

Zapraszamy na Szkołę Nazaretu już 3 grudnia. Spotkanie Z Agnieszką i Jakubem Kołodziejami. Temat: Małżeństwo bez lęku. Dla wszystkich małżeństw i par chcących lepiej zrozumieć swój związek. Jeżeli jesteś ciekawy, co dzieje się w twojej relacji ze współmałżonkiem, albo masz poczucie, że twoje małżeństwo wpadło w rutynę i jest byle jakie, jeżeli macie dużo kłótni „o nic” albo brakuje Wam namiętności, każdy robi swoje i nie macie czasu dla siebie zapraszamy na ciekawy wykład i krótkie warsztaty, które pomogą Wam zbliżyć się do siebie.

Agnieszka i Jakub Kołodziejowie są redaktorami czasopisma „Zbliżenia”, autorami Małżeńskiej Gry. Agnieszka jest mgr filologii polskiej, redaktorem i wydawcą; Jakub jest doktorem psychologii, psychoterapeutą. Są małżeństwem od 29 lat. Zajmują się propagowaniem wiedzy na temat życia małżeńskiego, prowadzą warsztaty, rekolekcje i wykłady w kraju i za granicą.

Zapraszamy wszystkich chętnych, także bez drugiej połówki na część wykładową, a na całość wydarzenia zainteresowane małżeństwa i pary. Zainwestuj czas w swój związek!

Następne spotkanie już 29 stycznia 2023 r.