Szkoła Nazaretu 29 kwietnia 2023 r.

Z radością informujemy, że przed nami kolejna Szkoła Nazaretu:) Serdecznie zapraszamy 29 kwietnia w sobotę na godz. 14:00 do Archidiecezjalnego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin Nazaret w Częstochowie na drugie spotkanie z Małgorzatą Nawrocką. Pierwsze odbyło się w październiku 2022 roku i obiecaliśmy, że nie będzie to ostatnia wizyta Pani Małgosi 🙂 Tym razem równie interesujący i ważny temat: ,, Rodzina bez słów niszczących relacje. Jak zadbać o więcej radości i spokoju we własnym domu. ’

Już nie możemy się doczekać:)

Spotkanie październikowe przyniosło wiele radości, refleksji i owoców.

Oto niektóre z opinii uczestników:

,,Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w spotkaniu z p. Małgorzatą Nawrocką w ramach „Szkoły Nazaretu”. Mądry, bardzo treściwy i wartościowy przekaz niezwykle sympatycznej i ciepłej prelegentki ugruntował we mnie przekonanie o wadze poruszanego przez Nią tematu i uzbroił w argumenty tak konieczne w rozmowach z moimi dziećmi. „Człowieka tworzy również to, czego nie robi” – zachęcam więc wszystkich, aby nie tracili kolejnych, comiesięcznych szans na wartościowe spotkania z mądrymi ludźmi w ramach Szkoły Nazaretu.”

,,Warto, żeby były takie spotkania. Dużo informacji od osoby, która ma wiedzę i ta wiedza jest oparta na badaniach. Otwiera to oczy na ważne zagadnienia. Warto by było, żeby więcej osób się dowiedziało o tych spotkaniach.”

,,Spotkanie z Panią Małgorzatą Nawrocką było dla mnie bardzo ważne, gdyż temat poruszany na spotkaniu osobiście mnie dotyczy, ponieważ jestem mamą dwóch chłopców w wieku 16 i 11 lat. Obydwoje korzystają z telefonów, komputerów, internetu. Cieszę się, że znalazłam dla nich ciekawe lektury, które już czytają. Jestem bardzo wdzięczna za spotkanie. Bardzo mi się podobało. Uważam, że jest potrzeba takich spotkań. Jestem zainteresowana kolejnymi. Jestem pod wrażeniem organizacji i pysznego poczęstunku.”

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia przez formularz zapisów dostępny poniżej

lub smsem pod nr tel. 503 90 78 79.

KONTO BANKOWE do składania ofiar (szacowany koszt organizacyjny ok. 45 zł. za osobę):

Archidiecezjalny Ośrodek Duszpasterstwa Rodzin Nazaret w Częstochowie
PKO BP: 68 1020 1664 0000 3602 0631 2765